Nasze obiekty:
  Willa-eden 2
  Willa-eden 3
  Willa-eden Zacisze
  Księga gości
dostarcza: Karpacz.net
Karpacz noclegi

         Zapraszamy do naszego obiektu Willa Eden 1 położonego na os. Skalnym w Karpaczu. Oddalony o ok. 2 km od centrum miasta. Miejsce idealne dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku wielkich miast, zatłoczonych ulic. W pobliżu ( ok 12 min pieszo) wyjście na szlaki turystyczne: zółty przez Wilczą Porębę oraz czarny przez Przełęcz Sowią  w najpiękniejsze miejsca Karkonoszy. Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z TV, balkonem oraz z pełnym węzłem sanitarnym. Serwujemy  smaczne, domowe, syte  posiłki które sami przygotowywujemy: 

* śniadania I tura 8.00 II tura 9.00

*obiadokolacje 17.00 w przypadku większej ilości osób II tura 18.00 ( w sezonie letnim 2017 nie prowadzimy obiadokolacji !!!)

( w przypadku większych grup zorganizowanych - podział posiłków na II tury po 30 os na I turę )

( w przypadku większych grup zakwaterowanie/podział na sąsiednie budynki)

Przy obiekcie parking bezpłatny , niestrzeżony. W pobliżu: kompleks basenów Sandra Spa ( ok 1600 m), wyciąg narciarski typu orczyk Relaks ( ok 800 m).  W naszej okolicy znajduje się również misteczko kowbojskie Western City ( ok 2 km). Po wieczornym obiedzie polecamy naszym gościom lekki , przyjemny spacer na Krucze Skały z widokiem na panoramę Karpacza. Przy obiekcie znajduje się grill w przytulnie urządzonym miejscu, gdzie można w gronie przyjaciół spędzić miły wieczór. Pomagamy w zorganizowaniu wycieczek do Czech, Niemiec oraz po terenie Karkonoszy. Jadąc z naszym biurem otrzymujecie Państwo 10 % zniżki na każdą wycieczkę. Na Państwa życzenie organizujemy imprezy integracyjne z kolacją (menu do wyboru lub zaproponowane przez Państwa).

Nasz ośrodek otwarty jest dla każdego gościa. Gościmy rodziny z dziećmi, singli grupy zorganizowane.